Realizujemy projekty związane z tworzeniem aplikacji mobilnych na platformy Android oraz iOS


Wykorzystanie aplikacji mobilnych na platformy Android i iOS wykazało ogromny wzrost w ciągu ostatnich dwóch lat i oczekuje się, że do 2020 r. będzie dotyczyć około 1 miliarda urządzeń.

Wiele organizacji wdrożyło własne produkty i/lub aplikacje, które mogą pokazywać wzorce użytkowania konsumentów w określonym segmencie. Aby przeanalizować te wzorce użytkowania, firmy produkujące smartfony zapewniają rozwiązanie oparte na aplikacjach mobilnych, które można uruchomić na swoich platformach mobilnych. To doskonała okazja do wymyślania nowych pomysłów i testowania ich w różnych segmentach za pomocą Aplikacji Mobilnych.

Aplikacje mobilne są coraz częściej wykorzystywane jako platforma dla aplikacji. Jednak proces tworzenia aplikacji mobilnych jest skomplikowany i wymaga większych umiejętności. Obecna implementacja aplikacji mobilnych wymaga od kilku programistów obsługi różnych części procesu rozwoju, tj. platform kodowania z różnymi językami, bazami danych i serwerami aplikacji.

Ponieważ zapotrzebowanie na aplikacje mobilne rośnie i coraz więcej firm podejmuje decyzje finansowe w oparciu o tę platformę, ważne jest posiadanie pełnego obrazu aktualnych trendów na rynku.

Współpraca z wiodącymi twórcami aplikacji mobilnych i twórcami gier zapewnia obecnie ogromną liczbę aplikacji na wszystkie rodzaje platform. Obejmują one:

Tworzenie aplikacji mobilnych to jeden z fundamentów branży marketingu cyfrowego. Chociaż systemy iOS i Android są wciąż w powijakach, szybko stają się coraz ważniejsze dla niemal każdej firmy.

W tym poście chcielibyśmy najpierw przyjrzeć się terminowi „aplikacje na platformy Android i iOS” i sposobowi jego użycia.

Aplikacje na platformy Android i iOS to aplikacje mobilne opracowane z myślą o platformie mobilnej (Android lub iOS itp.). Te aplikacje mają być używane jako część platformy mobilnej, więc mają funkcje cyklu życia aplikacji, takie jak otwieranie, zamykanie aplikacji, otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach itp. Twórcy tych aplikacji niekoniecznie rozważają tworzenie z całym cyklem życia aplikacji w umysł; być może po prostu chcieli mieć aplikację, która przechowuje dane we własnej bazie danych zamiast synchronizować się z chmurą. Oprócz tego, że jest uruchamiana jako aplikacja na wybraną platformę, programista może również chcieć spakować swoją aplikację w .apk lub .

Po przygotowaniu i opracowaniu aplikacji, podstawowym zadaniem jest umieszczenie jej w sklepie. W tym procesie trzeba zrobić wiele rzeczy. Obejmują one:

Znaczenie aplikacji mobilnych w naszym świecie wzrosło, zwłaszcza wraz z rozwojem smartfonów. Dzięki zastosowaniu aplikacji mobilnych możemy teraz komunikować się, wchodzić w interakcje i uzyskiwać dostęp do ogromnej ilości informacji z dowolnego miejsca na świecie.

Pokażemy Ci najnowsze trendy w tworzeniu aplikacji mobilnych. Podczas tej sesji poznasz zarówno nowe funkcje, jak i podejścia, które są wykorzystywane przez programistów do tworzenia najskuteczniejszych produktów.

Narzędzia te są tak proste, że ich użytkownicy mogą z nich korzystać bez żadnego doświadczenia technicznego ani głębokiej wiedzy na temat systemu operacyjnego Android lub iOS. Muszą tylko wiedzieć, jak pobierać pliki APK i instalować aplikację. Interfejs użytkownika jest napędzany przyjaznymi dla użytkownika przejściami, animacjami, w których użytkownik nie potrzebuje więcej czasu, aby nauczyć się obsługi tej złożonej aplikacji. Te aplikacje mają duże repozytoria obrazów i filmów innych firm, dzięki czemu można szybko znaleźć to, czego potrzebujesz, bez problemów ze znalezieniem podobnych treści w różnych źródłach.

Przyszłość technologii to mobilność. Liczba aplikacji na platformy mobilne będzie tylko rosła. Deweloperzy będą musieli dostarczać coraz więcej informacji o swoich produktach i usługach, a także funkcjach obsługi klienta.